19.11.2022r. – Bytom – Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych

W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (zimno, ślisko), z dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje złoty medal🥇 Kamila Herzyka w biegu na 4km w kategorii U20.
Brawa również dla pozostałych startujących, którzy ambitnie walczyli o jak najwyższe lokaty:
– Agnieszka Pastor – 4 miejsce (3km S)
– Amelia Roszkowska -10 miejsce (2km U18)
– Wojciech Legień – 11miejsce (1km U16)
– Kacper Koczur – 17 miejsce (800m U12)
Gratulujemy i życzymy dalszych udanych startów.
Dla Kamila były to ostatnie zawody przed Mistrzostwami Polski w biegach przełajowych w Olesnie, które odbędą się w najbliższą sobotę. Trzymamy kciuki✊✊
 
(więcej…)

Czytaj dalej

Super Paka Dla Dzieciaka

Serdecznie zapraszamy do zapisów na charytatywny bieg Mikołajkowy, który odbędzie się 04.12.2022r. Jest to wspaniała okazja aby wystartować razem ze swoimi dziećmi.

Czytaj dalej

08.10.2022r. – Mistrzostwa Śląska U12 – Częstochowa

Tym razem przyszła kolej na nasze Dzieci Młodsze (U12).
Jedenastoosobowa ekipa, dla większości których były to pierwsze poważne zawody, spisała się znakomicie. Były medale, rekordy życiowe i miejsca w czołówce.
Każdemu startowi towarzyszyły wielkie emocje – od radości po łzy – a radzenie sobie z nimi to między innymi ważna rola rywalizacji sportowej.
🥇Łopatecka Karolina – złoty medal w rzucie piłeczką palantową
🥉Król Magdalena – brązowy medal w skoku w dal ze strefy
🥉Chmielewska Julia – brązowy medal w rzucie piłeczką palantową
– Garnysz Piotr – 4 miejsce w skoku wzwyż
– Wieja Dagmara – 5 miejsce w biegu na 300m
– Król Magdalena – 5 miejsce w biegu na 60m
– sztafeta 4x100m dziewcząt (Nosowicz Zoja, Król Magdalena, Wieja Dagmara, Pałucha Kinga) – 6 miejsce
– Wojcieszczak Zofia – 7 miejsce w rzucie piłeczką palantową
– Pałucha Kinga – 7 miejsce w skoku w dal ze strefy
– Chilińska Zuzanna – 8 miejsce w skoku wzwyż
– Olma Maria – 9 miejsce w skoku wzwyż
– Bachta Oskar – 10 miejsce w skoku w dal ze strefy
– Wieja Dagmara – 11 miejsce w biegu na 60m
– Bachta Oskar – 11 miejsce w biegu na 60m
– Garnysz Piotr – 13 miejsce w biegu na 600m
– Chmielewska Julia – 16 miejsce w biegu na 600m
– Olma Maria – 17 miejsce w biegu na 600m
– Pałucha Kinga – 17 miejsce w biegu na 60m
Wszystkim startującym oraz ich trenerowi Bartłomiejowi Żukowi dziękujemy i gratulujemy👏👏
 
(więcej…)

Czytaj dalej

01.10.2022r. – Mistrzostwa Śląska U14 – Ruda Śląska

Bardzo udany start naszych Starszych Dzieci (U14).
Wszyscy pokazali ogromną ambicję i wolę walki, wielu poprawiło swoje rekordy życiowe.
Nie zabrakło również medali oraz miejsc w ścisłej czołówce.
🥇sztafeta 4x100m chłopców (Kozak Jan, Skoczylas Mateusz, Piechota Adam, Owczarczyk Oskar) – złoty medal
🥈Strok Paulina – srebrny medal w skoku wzwyż
🥈Owczarczyk Oskar – srebrny medal w biegu na 100m
🥉Porębska Martyna – brązowy medal w skoku wzwyż
🥉Skoczylas Mateusz – brązowy medal w skoku w dal
🥉Owczarczyk Oskar – brązowy medal w skoku wzwyż
– Piechota Adam – 4 miejsce w biegu na 100m ppł
– Działo Magdalena – 4 miejsce w skoku wzwyż
– Grzempa Oliwia – 5 miejsce w wieloskoku
– Szyjka Maja – 5 miejsce w biegu na 80m ppł
– Wojcieszczak Emilia – 7 miejsce w biegu na 80m ppł
– Skoczylas Mateusz – 8 miejsce w biegu na 100m
– sztafeta 4x100m dziewcząt (Wojcieszczak Emilia, Grzempa Oliwia, Szyjka Maja, Weigel Karolina) – 8 miejsce
– Wojcieszczak Emilia – 9 miejsce w wieloskoku

Wymienieni są zawodnikami trenerki Joanny Justyniak.
Wszystkim startującym oraz trenerce serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

(więcej…)

Czytaj dalej

29.09.2022r. – Czwartek LA – Bielsko-Biała

Kolejny czwartek, kolejne emocje.
Nasi milusińscy, jak zwykle w doskonałych nastrojach startowali w ostatnim w tym roku Czwartku LA.
Tradycyjnie wszystkim startującym, niezależnie od wyników, bardzo dziękujemy.
Nasi medaliści:
🥇Król Magdalena – złoty medal – 60m (r.2012)
🥇Pałucha Kinga – złoty medal – 60m (r.2011)
🥇Król Magdalena – złoty medal – skok w dal (r.2012)
🥈Nosowicz Zoja – srebrny medal – 60m (r.2012)
🥈Pałucha Kinga – srebrny medal – skok w dal (r.2011)
🥈Tworzydło Leon – srebrny medal – 300m (r.2012)
🥈Kukla Radosław – srebrny medal – 300m (r.2010)
🥈Habdas Mateusz – srebrny medal – skok w dal (r.2012)
🥈Kukla Radosław – srebrny medal – skok w dal (r.2010)
🥉Owsionka Emilia – brązowy medal – 60m (r.2010)
🥉Jania Magdalena – brązowy medal – 300m (r.2011)
🥉Olma Maria – brązowy medal – 600m (r.2011)
🥉Owsionka Emilia – brązowy medal – skok w dal (r.2010)
🥉Chmielewska Julia – brązowy medal – piłeczka palantowa (r.2011)
🥉Kurto Julia – brązowy medal – piłeczka palantowa (r.2012)
 
(więcej…)

Czytaj dalej

21.09.2022r. – Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne Dzieci i Młodzieży o Puchar Euroregionu Beskidy – Żylina (Słowacja)

Bardzo dobrze zaprezentowała się siedmioosobowa grupa naszych zawodników (trenerka Joanna Justyniak) powołanych do polskiej reprezentacji Euroregionu Beskidy.
Swoimi osiągnięciami walnie przyczynili się do zdobycia pierwszego miejsca naszej reprezentacji.
Nasi medaliści:
🥇Hornik Mateusz – złoty medal w pchnięciu kulą (U16)
🥇Owczarczyk Oskar – złoty medal w biegu na 60m (U14)
🥇Działo Michał – złoty medal w skoku wzwyż (U16)
🥈Owczarczyk Oskar – srebrny medal w skoku w dal (U14)
🥈Koczur Karol – srebrny medal w skoku wzwyż oraz srebrny medal w skoku w dal (U16)
🥈Strok Paulina – srebrny medal w skoku wzwyż (U14
🥉Grzempa Oliwia – brązowy medal w skoku wzwyż (U14)
🥉Wieja Klaudia – brązowy medal w skoku w dal oraz brązowy medal w sztafecie 4x300m (U16)
Dziękujemy za godne reprezentowanie miasta i regionu.
 
(więcej…)

Czytaj dalej
Zamknij Menu