11.09.2021r. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (opolskie-śląskie) – Kędzierzyn-Koźle

Doskonały start naszych młodzików – ❗️❗️5 miejsce (na 46 klubów) w klasyfikacji punktowej ❗️❗️
🥇Rewelacyjna życiówka ( 12.44 s ) i złoto w biegu na 100m dla Jagody Żukowskiej🥇 , 🥈wyrównana życiówka (140 cm) i srebro w skoku wzwyż dla Amelii Roszkowskiej 🥈, 🥉brąz sztafety 4x100m chłopców w składzie: Marek Salachna, Grzegorz Bizoń, Wojtek Legień, Igor Filbrant🥉
Wysokie lokaty i wiele poprawionych rekordów życiowych przyczyniło się do zdobycia czołowej pozycji JUST TEAM-u w klasyfikacji Mistrzostw Makroregionu.
Wielkie brawa i gratulacje dla zawodników i ich trenerów.👏👏
(więcej…)

Czytaj dalej

04.09.2021 – Memoriał Szymy i Ociepy – Częstochowa

Grupa naszych zawodników sprawdzała formę po letnim obozie.
Start udany, poprawione życiówki.
– Jagoda Zukowska – 12.73 s w biegu na 100m
– Marek Salachna – 1.55 m w skoku wzwyż
Franciszek Czernecki – 2.53:77 s w biegu na 1000m
– Dawid Klejnocki – 3.13:41 s w biegu na 1000m
Teraz oczekujemy na dalsze starty.
Już w najbliższą sobotę w Kędzierzynie-Koźlu Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (opolskie-śląskie)
(więcej…)

Czytaj dalej

Lekkoatletyczny Mecz (Polska-Czechy -Słowacja- Węgry)

Nasz świeżo upieczony Wicemistrz Polski w biegu na 1500m – Kamil Herzyk został powołany do reprezentacji Polski 🇵🇱🇵🇱na lekkoatletyczny Mecz (Polska-Czechy -Słowacja- Węgry) w kategorii U18, który odbędzie się 14 sierpnia w Brnie.
Gratulujemy powołania do reprezentacji Polski🇵🇱🇵🇱 i życzymy całej ekipie udanych startów.
(więcej…)

Czytaj dalej

26.06.2021 r. – Mistrzostwa Śląska Młodzików (U16) – Częstochowa

Bardzo dobrze w Mistrzostwach zaprezentowali się nasi młodzicy.
Prawie wszyscy poprawili rekordy życiowe i do bogatej tegorocznej kolekcji medalowej – z Mistrzostw Śląska seniorów, juniorów i juniorów młodszych (19 medali) – dorzucili kolejne 7 krążków.
Na uwagę zasługują również czwarte lokaty kulomiota Mateusza Hornika i męskiej sztafety 4x100m oraz awans do finału w biegu na 80 m ppł Mai Lasatowicz (5 miejsce) i Amelii Roszkowskiej (6 miejsce).
Wszystkim zawodnikom i ich trenerom dziękujemy za starty, gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.
Nasi medaliści:
🥇 Wojciech Legień – złoty medal w biegu na 300m ppł
🥈 Igor Filbrant – srebrny medal w biegu na 300m ppł
🥈 Aleksandra Łuczak – srebrny medal w skoku wzwyż
🥉 Amelia Roszkowska – brązowy medal w skoku wzwyż
🥉 Oliwia Wysowska – brązowy medal w rzucie oszczepem
🥉 Grzegorz Bizoń – brązowy medal w biegu na 300m ppł
🥉 Marek Salachna – brązowy medal w skoku wzwyż
 
(więcej…)

Czytaj dalej
Zamknij Menu