07-09.07.2022r. – 76. PZLA Mistrzostwa Polski U20 – Radom MAMY SREBRO Kamil Herzyk nie zawiódł oczekiwań i po bardzo dobrze taktycznie rozegranym biegu został Wicemistrzem Polski U20 na dystansie 1500m. Ogromne brawa i gratulacje dla zawodnika oraz jego trenera Kamila Kosa Może ci się spodobać również 02.10.2021 r. – Mistrzostwa Śląska U14 – Bielsko-Biała 2 października 2021 08.03.2025r. – Halowe Mistrzostwa Śląska U16 – Racibórz 10 marca 2025 Kronika Beskidzka o Nas – zachęcamy do czytania 26 czerwca 2021