18.06.2020 r. – Czwartek Lekkoatletyczny Pierwszy ,,mokry” Czwartek Lekkoatletyczny za nami.Po długiej, przymusowej przerwie najmłodsza grupa JUST TEAM- u przystąpiła z wielką ochotą do rywalizacji, zdobywając osiem medali.Gratulacje i podziękowania dla zawodników i ich trenerów. [Pokaz zdjęć] Może ci się spodobać również 10.04.2022r. – Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich – Bielsko-Biała 11 kwietnia 2022 16.09.2023r. – Finał Drużynowych Mistrzostw Śląska U16 – Racibórz 23 września 2023 18.11.2023r.- Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych – Bytom 20 listopada 2023