Medale w Ostrawie Z zakończonych 27.01.2018 w Ostrawie Halowych Mistrzostw Śląska z brązowymi medalami wróciły Ania Słomińska (600 m – 1:41.05) i Agnieszka Pastor (skok w dal – 4.61). Pełne rezultaty są dostępne w zakładce „Wyniki Zawodów”. Może ci się spodobać również Just Team wśród gwiazd :) 31 sierpnia 2021 ,,Czwartki Lekkoatletyczne” 30 września 2018 18.05.2024r. – ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego – Stadion Śląski Chorzów 21 maja 2024