08.05.2021 – Bielsko-Biała – MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGU GÓRSKIM W STYLU ANGLOSASKIM Paulina Lelek nasza jedynaczka-ochotniczka w dobrej kondycji ukończyła bieg (13 miejsce) w kategorii U18. Dziękujemy za start. Może ci się spodobać również 22-23.08.2025r. – Mistrzostwa Polski – Bydgoszcz 4 września 2025 31.05.2025r. – Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików (U16) (II rzut) – Ruda Śląska 1 czerwca 2025 Nasi na Mistrzostwach Polski na piątkę 4 sierpnia 2016