29.09.2022r. – Czwartek LA – Bielsko-Biała Kolejny czwartek, kolejne emocje. Nasi milusińscy, jak zwykle w doskonałych nastrojach startowali w ostatnim w tym roku Czwartku LA. Tradycyjnie wszystkim startującym, niezależnie od wyników, bardzo dziękujemy. Nasi medaliści: Król Magdalena – złoty medal – 60m (r.2012) Pałucha Kinga – złoty medal – 60m (r.2011) Król Magdalena – złoty medal – skok w dal (r.2012) Nosowicz Zoja – srebrny medal – 60m (r.2012) Pałucha Kinga – srebrny medal – skok w dal (r.2011) Tworzydło Leon – srebrny medal – 300m (r.2012) Kukla Radosław – srebrny medal – 300m (r.2010) Habdas Mateusz – srebrny medal – skok w dal (r.2012) Kukla Radosław – srebrny medal – skok w dal (r.2010) Owsionka Emilia – brązowy medal – 60m (r.2010) Jania Magdalena – brązowy medal – 300m (r.2011) Olma Maria – brązowy medal – 600m (r.2011) Owsionka Emilia – brązowy medal – skok w dal (r.2010) Chmielewska Julia – brązowy medal – piłeczka palantowa (r.2011) Kurto Julia – brązowy medal – piłeczka palantowa (r.2012) [Pokaz zdjęć] Może ci się spodobać również 21-22.09.2019 r. – Tarnów – Mistrzostwa Polski Młodzików U16 / Mały Memoriał J. Kusocińskiego/ 22 września 2019 15.01.2023 r. – Silesian athletics meeting – Ostrawa 17 stycznia 2023 25.01.2020 r. – Halowe Mistrzostwa Śląska w Ostrawie 27 stycznia 2020
21-22.09.2019 r. – Tarnów – Mistrzostwa Polski Młodzików U16 / Mały Memoriał J. Kusocińskiego/ 22 września 2019