30.09.2023r. – Mistrzostwa Śląska U14 – Ruda Śląska Tym razem bez medali, ale z paroma życiówkami i miejscami w pierwszej dziesiątce. Doświadczenie zdobyte i nadzieja na przyszły rok, gdyż większość naszych zawodników była z rocznika młodszego. Wszystkim dziękujemy za starty i ambitną walkę. [Pokaz zdjęć] Może ci się spodobać również Miting Jubileuszowy Ruda Śląska 15 września 2018 18.01.2025r. – Halowy Miting – Brzeszcze oraz Mistrzostwa Śląska i Moraw w wielobojach – Ostrawa 21 stycznia 2025 Zdjęcia z zawodów 03.05.2016 3 maja 2016
18.01.2025r. – Halowy Miting – Brzeszcze oraz Mistrzostwa Śląska i Moraw w wielobojach – Ostrawa 21 stycznia 2025