Ogólnopolski Finał Nestle Cup

WP_000666

 

W dniach 2-3.09.2016 r. dwójka naszych reprezentantów, Kamil Bochenek i Robert Płachecki, uczestniczyła w Ogólnopolskim Finale Nestle Cup rozegranym w Toruniu. Był to ostatni akcent tej części sezonu akcji “Lekkoatletyka dla każdego”. W ciągu dwóch dni rozegrano wieloboje składające się z czterech konkurencji. Kamil skakał w dal, pchał kulą, biegał na dystansach 200 m ppł i 100 m a Robert skakał wzwyż, pchał kulą, biegał na 200 m ppł i 100 m.  Pomimo tego, że zawodnicy dali z siebie wszystko, tym razem wracają bez medali. Zauważyć jednak trzeba, że zaledwie tydzień temu wróciliśmy z ciężkiego zgrupowania w Węgierskiej Górce i odczuwalne może być jeszcze zmęczenie. Forma powinna przyjść podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które zostaną rozegrane w dniu 10.09.2016 r. w Bielsku-Białej. Na to liczymy i będziemy gorąco dopingować zwłaszcza wszystkie zawodniczki i zawodników z rocznika 2001 i młodszych.

W  Toruniu można było spotkać kilkoro wybitnych lekkoatletów z czasów obecnych i przeszłości. Kamilowi udało się zrobić zdjęcie z rekordzistą Polski na 800 m [wpi_designer_button text=’Pawłem Czapiewskim’ link=’https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Czapiewski’ target=’self’] (kliknij),  który jest autorem jednego z najbardziej nieprawdopodobnych  [wpi_designer_button text=’biegów’ link=’https://www.youtube.com/watch?v=I__GjfsvMRU’ target=’self’] (kliknij) w historii tej konkurencji.

WP_000669

 

Obu chłopakom wspólnej fotografii nie odmówił były halowy Mistrz Europy i Świata w siedmioboju [wpi_designer_button text=’Sebastian Chmara’ link=’https://pl.wikipedia.org/wiki/Sebastian_Chmara’ target=’self’] (kliknij).

WP_000672

Zamknij Menu